
16 listopada 2012 roku w Pracowni Orange odbyło się organizacyjne spotkanie z seniorami, dotycz±ce realizacji projektu zwi±zanego z obchodami roku 2012, który został ogłoszony Europejskim Rokiem Aktywno¶ci Osób Starszych i Solidarno¶ci Międzypokoleniowej.
Spotkanie poprowadzili koordynatorzy projektu, czyli Urszula Kopeć-Zaborniak i Mirosław Turza, przedstawiciele Stowarzyszenia VIVERE w Cieszanowie i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie. Skierowane było do osób w wieku 60+ z gminy. Projekt na rzecz Aktywno¶ci Społecznej Osób Starszych dofinansowany jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
W ramach tego zadania w Pracowni Orange poprowadzony zostanie kurs podstaw obsługi komputera oraz odbęd± się spotkania z Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej, które działa przy MBP w Cieszanowie.
Więcej informacji na temat realizacji projektu pod linkiem:
www.mbpcieszanow.blox.pl.
Dodane: 2012-11-16 | edytowane: 2012-11-17